Piknik literacki dla dzieci. Bestiariusz romantyczny

grafika: biały napis Piknik literacki dla dzieci na zielonym tle

Halo rodzice i dzieci! Zapraszamy na kolejną edycję Pikniku literackiego! Spotkamy w Muzeum Władysława Broniewskiego w magicznym ogrodzie poety na starym Mokotowie przez trzy niedziele czerwca: 5 czerwca, 12 czerwca, 26 czerwca w godzinach 12.00-16.00.

Zapraszamy pod starą czereśnię na warsztaty m.in.: literackie, detektywistyczne, dizajnerskie, kulinarne, konstruktorskie i wiele, wiele innych. Przewodnikami po bestiariuszu będą także – uwielbiani przez dzieci i podziwiani przez rodziców – twórcy literatury dziecięcej. Motywem przewodnim tegorocznego Pikniku literackiego jest BESTIARIUSZ ROMANTYCZNY.

Każda niedziela to inny program warsztatów dla rodziców i dzieci w różnych grupach wiekowych.Wstęp bezpłatny. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy: warsztatyrodzinne@muzeumliteratury.pl. W temacie maila prosimy podać nazwę warsztatów.

NIEDZIELA PIERWSZA:
5 CZERWCA | ROZKŁAD JAZDY:

GODZ. 12:00: „KWIAT PAPROCI” – spotkanie autorskie z pisarką Roksaną Jędrzejewską-Wróbel, wiek 8+zapisy: PAPROĆ

GODZ. 12:30: I Ty możesz zostać wieszczką i wieszczem – ezoteryczne warsztaty rodzinne, Ola Cieślak
zapisy: WIESZCZ

GODZ. 12:30: Magiczne ogrody – warsztaty projektowe z tworzenia kolażu, Iwona Kalenik, wiek 7+zapisy: OGRÓD

GODZ. 14:15: Almanach wampirzy – warsztaty monotypii, Dominika Raczkowska, wiek 6+zapisy: WAMPIR

GODZ. 14:15: Gałązki marzeń, mocy i intencji – warsztaty plastyczne zainspirowane książką Katherine Applegate „Drzewo życzeń” – Joanna Kasztelaniec, wiek 4+zapisy: MARZENIA

Ogród Muzeum Broniewskiego
Ul. Jarosława Dąbrowskiego 51
Warszawa

Program kolejnych spotkań (12 czerwca, 26 czerwca) wkrótce! Podążajcie śladami romantycznych strzyg i rusałek w naszych mediach społecznościowych