Oferta pracy | Starszy Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym

Zdjęcie: komputer, notes, filiżanka kawy leżące na czarnym stole

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie prowadzi nabór kandydatek/kandydatów na wolne stanowisko pracy: Starszy Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym

Zakres wykonywanych obowiązków:

Do zadań starszego specjalisty ds. administracyjnych będzie należało:

1. Zapewnienie właściwej organizacji pracy, koordynacji nadzoru nad pracownikami obsługi w tym:
  • sporządzanie harmonogramów pracy kwalifikowanym opiekunom ekspozycji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy;
  • ustalanie pracy kierowcy oraz pracownikom obsługi tak żeby była zachowana ciągłości realizacji zadań w dziale;
  • w tym zabezpieczenie logistyczne wernisaży i innych imprez organizowanych w muzeum.

2.         Organizacja zaopatrzenia muzeum w środki niezbędnej do działalności instytucji,  zgodnie z obowiązującymi przepisami;

3.         Pomoc w czynnościach administracyjnych związanych z przeprowadzeniem remontów i przetargów,

4.         Przygotowywanie zestawień/informacji związanych z pracą działu,

5.         Wykonywanie pracy administracyjnych zgodnie z działalnością działu,

6.         Przygotowanie informacji/danych do sprawozdawczości wynikającej z pracy Działu  Administracyjno-Gospodarczego.

7.         Przeprowadzanie inwentaryzacji i prowadzenie środków trwałych i ksiąg inwentarzowych (wprowadzanie środka trwałego do programu Symfonia Środki trwałe, nadawanie numeru inwentarzowego i oznaczenie środka trwałego właściwym numerem inwentarzowym, wystawienie dokumentów np. OT, aktualizowanie użytkownika środka trwałego jeśli środek trwały został on przekazany innemu użytkownikowi.

8.         Współpraca z jednostkami administracji państwowej, innymi instytucjami kultury

w zakresie spraw administracyjno-organizacyjnych.

9.         Zastępstwo podczas nieobecności kierownika działu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe;
  • Minimalny staż pracy 5 lata;
  • Preferowane kierunki: administracyjne;
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych i merytorycznych, kreatywność.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość obsługi systemu operacyjnego: Symfonia, Windows, pakietu MS Office, Excel.

Oferujemy:

• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • miejsce pracy w sercu Starego Miasta,
  • pakiet medyczny,
  • kasa zapomogowa –pożyczkowa,
  • legitymacja pracownicza uprawnia do zniżek i bezpłatnych wejść do muzeów
    w Polsce;
  • ubezpieczenie grupowe.

Wymagane dokumenty:

• cv;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż;
  • poniższą klauzulę podpisaną odręcznie o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko starszego specjalisty zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informacje ogólne:

Ofertę zawierającą należy złożyć do 31 grudnia 2023 roku. Oferty mogą być składane osobiście lub za pośrednictwem poczty pod adresem:

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Rynek Starego Miasta 20, 00-272 Warszawa, z dopiskiem lub w tytule wiadomości  „rekrutacja starszy specjalista – Dział Administracyjno – Gospodarczy” lub przesłanie drogą elektroniczną na adres:

kadry@muzeumliteratury.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

(oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone).