Przejdź do treści

„Legendy starej Warszawy”. Warsztaty

18 i 20 marca odbędą się w oddziale Muzeum Literatury – Muzeum Andrzeja Struga zajęcia organizowane przez uczniów Ogólnokształcącego Liceum im. Władysława IV w Warszawie. W ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” organizują oni warsztaty zatytułowane „Legendy Starej Warszawy”, w których wezmą udział dzieci z klas 1-3 jednej z warszawskich podstawówek.

18 i 20 marca w oddziale Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie – Muzeum Andrzeja Struga – odbyły się zajęcia organizowane przez uczniów klasy I E VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w ramach projektu „Legendy Starej Warszawy”, realizowanego na olimpiadzie pt. „Zwolnieni z Teorii”.

Podczas warsztatów dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat warszawskich legend oraz wspólnie wykonać prace plastyczne. Sprawiło im to wiele radości i pozostawiło miłe wspomnienia z wizyty w muzeum. Najmłodsi poznali również historię miejsca w którym się znaleźli, a także otrzymali drobne upominki, co miało dodatkowo pomóc im zapamiętać spotkanie na dłużej.

Gratulujemy przedsięwzięcia i dziękujemy za odwiedziny!

Fot. Katarzyna Piktel, Muzeum Andrzeja Struga.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram