Przedpremierowe Wertowanie: „Zawsze jest ciąg dalszy”

Przed nami kolejna odsłona Przedpremierowego Wertowania. Tym razem Weronika Wawrzkowicz podsyca apetyt na książkę Justyny Dąbrowskiej „Zawsze jest ciąg dalszy. Rozmowy z psychoterapeutami” (Wydawnictwo Agora).

W środku spotkacie m.in. Zofię Namysłowską, Orę Dresner, Bogdana de Barbaro, Vamika Volkana. – „Ta książka nakarmi wszystkich, którzy noszą w sobie głód dobrego i mądrego słowa” – mówi dziennikarka. Skoro tak, to proszę się częstować. Premiera książki 10 listopada 2021, a premiera naszego odcinka 9 listopada (wtorek) 2021 r. o godz. 8:30.

„Przedpremierowe Wertowanie” z Weroniką Wawrzkowicz raz w miesiącu pojawia się na stronie Muzeum Literatury oraz w mediach społecznościowych muzeum i „Rozmawiam, bo lubię”, programie Weroniki Wawrzkowicz.

Koncentrujemy się na książkach, których fizycznie nie ma jeszcze w księgarniach. Tuż przed premierą czytelnicy dowiedzą się o tytułach, na które warto czekać. W każdym odcinku znajdą esencjonalną opowieść o autorze, moje wrażenia z lektury, a także fragmenty tekstu. To one pozwolą widzom na samodzielną ocenę, czy temat, a także język książki, współgra z ich wrażliwością – mówi Weronika Wawrzkowicz, autorka programu.