Nabór kandydatów / kandydatek na wolne stanowisko pracy: Pracownik gospodarczy i zastępstwo kierowcy.

Zdjęcie: widok z okna muzeum na Rynek Starego Miasta w Warszawie. Ogródki restauracyjne, ludzie spacerujący po płycie rynku.

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie prowadzi nabór kandydatów / kandydatek na wolne stanowisko pracy: Pracownik gospodarczy i zastępstwo kierowcy

Nr referencyjny: ML/04

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Pracownik gospodarczy i zastępstwo kierowcy w dziale Administracji

Podstawowe obowiązki:

1. Dbanie o czystość i porządek  przed kamienicami ML od ul. Rynek Starego Miasta 20 oraz ul. Brzozowej 17/23 oraz na dziedzińcu i we wnętrzu kamienic – mycie ciągów komunikacyjnych, codzienny obchód budynku wraz ze sprawdzeniem wystąpienia ewentualnych usterek
  2. W sezonie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich sola i piaskiem.
  3. W sezonie letnim: pielęgnacja zieleni na dziedzińcu muzeum, pielenie, nawożenie i  podlewanie roślin.
  4. Wykonywanie drobnych napraw i usuwanie usterek; hydraulicznych, ślusarskich; drobne prace malarskie, remontowe, pomoc w montażu wystaw i pokazów.
  5. Wykonywanie czynności spedycyjnych oraz konwojowanie przewożonego ładunku, pomoc przy rozładunku dostaw oraz dystrybucji wyposażenia i materiałów do pomieszczeń muzealnych.
  6. Nadzorowanie wszelkich prac remontowo-modernizacyjnych oraz usługowych wykonywanych w budynku.

Wymagania:

1. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  2. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  3. Wykształcenie zawodowe  techniczne (preferowane średnie mechaniczne),
  4. Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako kierowca,
  5. Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  6. Dyspozycyjność,
  7. Otwartość, inicjatywa i zdolności organizacyjne,
  8. Kultura osobista.

Oferujemy:

1. Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  2. Pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole.

CV zawierające przebieg nauki i pracy zawodowej prosimy przesyłać/dostarczyć do dnia 6.09.2021 r.

– adres e-mail: rekrutacja@muzeumliteratury.pl w tytule wiadomości proszę podać: ML/04

– lub złożyć dokument osobiście w sekretariacie adres: Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza Rynek Starego Miasta 20, 00-272 Warszawa.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie dla potrzebnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO”

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na podany wyże adresy w terminie do dnia 06.09.2021 r.

(oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone)