Przejdź do treści

III spotkanie z cyklu Miron-Rewizyta: Archiwa „Miro-fora”. Fotorelacja

Wczoraj, 18 czerwca, w Muzeum Władysława Broniewskiego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Miron-rewizyta”. W rozmowie wzięli udział Marta Bukowiecka, Agnieszka Karpowicz i Adam Poprawa. Tym razem wydarzenie było poświęcone V numeru=owi “MiroFora”, w którym autorzy skupi się na najbardziej dotąd niejasnym i zaciemnionym okresem twórczym Białoszewskiego – czasem przed jego głośnym debiutem. Opublikowane są w nim odnalezione i po raz pierwszy drukowane lub komentowane przez badaczy archiwalia.

Dziękujemy za re-wizytę i zapraszamy ponownie!

fot. M. Bociański/ ML

Facebook
Instagram
YouTube
Twitter