Przedpremierowe Wertowanie, odc. 2:
O próbie odnalezienia ojca
Oddział: , Dodano: 18 marca 2021

Drugi odcinek „Przedpremierowego Wertowania”, nowej serii wideo realizowanej we współpracy Muzeum Literatury i Weroniki Wawrzkowicz („Rozmawiam, bo lubię”), poświęcony jest książce Aleksandry Zbroi.

„Mireczek. Patoopowieść o moim ojcu” to poruszająca historia poszukiwania ojca, którego zabrał alkohol. Książka ukaże się 24 marca 2021 r.

Drugi odcinek serii, premiera, piątek, 19 marca, godz. 10:00

„Przedpremierowe wertowanie” z Weroniką Wawrzkowicz raz w miesiącu pojawia się na stronie Muzeum Literatury oraz w mediach społecznościowych muzeum i „Rozmawiam, bo lubię”, programie Weroniki Wawrzkowicz.

Koncentrujemy się na książkach, których fizycznie nie ma jeszcze w księgarniach. Tuż przed premierą czytelnicy dowiedzą się o tytułach, na które warto czekać. W każdym odcinku znajdą esencjonalną opowieść o autorze, moje wrażenia z lektury, a także fragmenty tekstu. To one pozwolą widzom na samodzielną ocenę, czy temat, a także język książki, współgra z ich wrażliwością – mówi Weronika Wawrzkowicz, autorka programu.


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP