Piknik literacki dla dzieci. Spotkanie drugie

grafika: biały napis Piknik literacki dla dzieci na granatowym tle

Halo rodzice i dzieci! Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach tegorocznego Pikniku literackiego! Spotkamy w Muzeum Władysława Broniewskiego w magicznym ogrodzie poety na starym Mokotowie 12 czerwca w godzinach 12.00-16.00. Adres: ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie.

Zapraszamy pod starą czereśnię na warsztaty m.in.: literackie, detektywistyczne, dizajnerskie, kulinarne, konstruktorskie i wiele, wiele innych. Przewodnikami po bestiariuszu będą także – uwielbiani przez dzieci i podziwiani przez rodziców – twórcy literatury dziecięcej. Motywem przewodnim tegorocznego Pikniku literackiego jest BESTIARIUSZ ROMANTYCZNY.

Każda niedziela to inny program warsztatów dla rodziców i dzieci w różnych grupach wiekowych.Wstęp bezpłatny. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy: warsztatyrodzinne@muzeumliteratury.pl. W temacie maila prosimy podać nazwę warsztatów.

NIEDZIELA DRUGA:
12 CZERWCA | ROZKŁAD JAZDY:

12.00 „Wiedźmun i potwory” – komiksowe spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem
ZAPISY: „WIEDŹMUN”

12.00 Wampiryczny popart – warsztaty projektowania koszulek, Dominika Raczkowska, wiek 8+
ZAPISY: „POPART”

12.00 Upiorne podróże z Nelly Rapp. Spotkanie z serią Martina Widmarka – improwizacje literacko-ruchowe, Kuba Snochowski, wiek 6+
ZAPISY: „PODRÓŻE”

14.15 Zamek Drakuli – warsztaty architektoniczne, Elżbieta Stankiewicz, wiek 8+
ZAPISY: „DRAKULA”

14.15 Jak wiele uczy nas „inny” – kolorowe zabawy plastyczne wokół książki „Basia i kolega z Haiti”, Małgorzata Kędzierzawska, wiek 4+
ZAPISY: „INNY”

MIEJSCE:
Ogród Muzeum Broniewskiego
ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie

Program ostatniej piknikowej niedzieli (26 czerwca) wkrótce! Podążajcie śladami romantycznych strzyg i rusałek w naszych mediach społecznościowych.