Przejdź do treści

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie prowadzi nabór kandydatek/ kandydatów na wolne stanowisko pracy na stanowisko: Specjalista ds. obsługi sekretariatu

Pióro do pisania w szarym kolorze ze skuwką

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: 1/2023

Opis stanowiska: Specjalista ds. obsługi sekretariatu

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  1. Obsługa sekretariatu,
  2. Przyjmowanie interesantów,
  3. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej muzeum: ewidencjonowanie, rozdzielanie, wysyłanie,
  4. Obsługa poczty elektronicznej Sekretariatu Muzeum,
  5. Odbieranie telefonów, łączenie rozmów,
  6. Redagowanie pism na polecenie dyrekcji,
  7. Prowadzenie rejestru umów i faktur,
  8. Obsługa spotkań, współorganizacja Rady Muzeum,
  9. Prowadzenie terminarza spotkań Dyrekcji,
  10. Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów,
  11. Archiwizacja dokumentów,
  12. Organizacja wyjazdów służbowych Dyrekcji,
  13. Zaopatrywanie sekretariatu i Dyrekcji w artykuły spożywcze i biurowe,
  14. Przygotowywanie analiz na potrzeby Dyrekcji,
  15. Dbałość o porządek w sekretariacie.

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. doświadczenie w pracy w obsłudze biura,
  3. bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  4. znajomości języka angielskiego,
  5. umiejętność pracy w zespole,
  6. odpowiedzialność,
  7. zdolność logicznego myślenia oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów,
  8. samodzielność i dobra organizacja pracy,
  9. punktualność, dokładność i systematyczność,
  10. zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  11. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  12. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  2. przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta,
  3. możliwość awansu w ramach struktury organizacyjnej,

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum vitae zawierające przebieg nauki i pracy zawodowej,
  2. Oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  3. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO”.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów lub przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 15 lutego 2023 r. włącznie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/ kandydatami. W tytule wiadomości e-mail/na kopercie z dokumentami proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: 1/2023.

Dostarczenie zgłoszenia:

  • poczta elektroniczna: rekrutacja@muzeumliteratury.pl
  • na adres: Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Rynek Starego Miasta 20, 00-272 Warszawa