Movement w Ogrodzie przez Lato
Oddział: , Dodano: 5 czerwca 2021

Warsztaty w ramach cyklu spotkań „Ruch w Ogrodzie przez Lato” poświęconych różnym formom praktyki ruchu i pracy z ciałem w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego w Warszawie. 

Movement w Ogrodzie przez Lato: 
12 czerwca (sobota) 12:00, Muzeum Broniewskiego, 
ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie

Movement to praktyka ruchu, nie ograniczająca się do specjalizacji w jednej dyscyplinie. Wykorzystuje elementy gimnastyki, capoeiry, tańca, sztuk walki i praktyk wewnętrznych. Łączy rzetelną wiedzę o treningu z kreatywnym podejściem do ruchu w grach i zadaniach z partnerem. 

Podczas warsztatów skupimy się na kształtowaniu mobilności (kręgosłupa, barków, kończyn dolnych) oraz koordynacji w rozmaitych zadaniach z partnerem. 

Przygotuj się na solidną dawkę ruchu i dobrej zabawy! 

Warsztaty są przeznaczone dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie, wszechstronnie rozwinięte ciało i spokojny umysł – niezależnie od doświadczenia i poziomu zaawansowania! Zabierz ze sobą wygodne ubrania i butelkę z wodą.

Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe: zapisy@muzeumliteratury.pl, w temacie wiadomości prosimy wpisać: MOVEMENT (liczba miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo zgłoszeń).

— 

Warsztaty prowadzi Michalina Sobków | W Gruncie Ruchu – z ruchem jestem związana od dziecka. Fascynowały mnie jego nieskończone możliwości – zaczęło się od siatkówki, później po kolei były: taniec towarzyski, crossfit, bieganie maratonów, kalistenika, joga, acrojoga i wiele innych aż poznałam ideę Movementu. Jego praktyka utwierdziła mnie, że moim kierunkiem jest wszechstronny rozwój ciała, a nie bycie mistrzem w jakiejś wąskiej dziedzinie. Od 2016 roku współtworzę grupę W Gruncie Ruchu szerząc naszą misję edukacji zdrowotnej i praktyki ruchu na zajęciach grupowych i warsztatach. W pracy z ludźmi najbardziej lubię przywracanie ludziom radości z ruchu poprzez wplatanie elementów zabawy i interakcji z drugim człowiekiem.

Na co dzień studiuję na warszawskim AWFie, poszerzając swoją wiedzę na warsztatach u takich nauczycieli jak: Ido Portal, Odelia Goldshmidt, Marcello Palozzo, Shai Faran, Benita Kopacka i Kamil Zych (Trening Naturalny), Jozef Frucek & Linda Kapetanea from Fighting Monkey, Joseph Bartz, Ya’Acov Darling Khan from Movement Medicine. 

„Ogród przez Lato” to program wydarzeń letnich Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza realizowanych od czerwca do sierpnia 2021 roku w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego na warszawskim Mokotowie. 

Udział w warsztatach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń w ramach programu „Ruch w Ogrodzie przez Lato”: https://tiny.pl/rzvq4


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP