Sztuka boksu. Zajęcia dla początkujących
Oddział: , Dodano: 4 sierpnia 2020

Czy można łączyć działalność artystyczną z zawodowym uprawianiem sportu? August Zamoyski stał przed tym dylematem i w pewnym okresie swojego życia chciał nawet poświęcić sztukę na rzecz sportu. Uprawiał kolarstwo, narciarstwo, biegi, wspinaczkę, był wielkim fanem boksu. Ostatecznie wypadek drogowy przekreślił sportowe plany artysty.

Postanowiliśmy w ramach letniego programu wydarzeń „Ogród przez lato” odnieść się do tej części biografii rzeźbiarza.

Zajęcia bokserskie na patio Muzeum Literatury poprowadzi Jan Możdżyński, malarz i były zawodnik Warszawskiego Klubu Sportowego Gwardia. Porozmawiamy o sztuce bokserskiej oraz postawimy pierwsze kroki w klasycznym boksie.

Zapraszamy Państwa na warsztaty z boksu dla początkujących!

Liczba uczestników jest ograniczona do 12 osób. Wstęp na zajęcia odbywa się poprzez zgłoszenia na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie „Boks”. Uczestnicy wezmą udział w sześciu treningach.

Spotykamy się:
10 sierpnia (poniedziałek) 18:30
13 sierpnia (czwartek) 18:30
17 sierpnia (poniedziałek) 18:30
3 września (czwartek) 18:30
7 września (poniedziałek) 18:30
10 września (czwartek) 18:30

Ćwiczymy na świeżym powietrzu, na podwórku Muzeum Literatury przy Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie.

Regulamin bezpieczeństwa http://muzeumliteratury.pl/regulamin-bezpieczenstwa-dotyczacy-zajec-z-boksu/

Jan Możdżyński – mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończył Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Hochschule fur Gestaltung und Kunst w Bazylei. W swoich pracach porusza tematy związane z tożsamością płciową. Były zawodnik Warszawskiego Klubu Sportowego Gwardia. Prowadzi sekcję bokserską i szachową dla znajomych. W Muzeum Literatury poprowadzi zajęcia dla początkujących.


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP