Rozstrzygnięcie naboru na wolne stanowisko w Muzeum Witolda Gombrowicza
Ja Gombrowicz
Oddział: , Dodano: 5 listopada 2018

Do konkursu na stanowisko specjalisty do spraw edukacji i promocji zgłosiło się pięć osób. Wymagania określone w ogłoszeniu spełniło dwoje kandydatów.

Komisja konkursowa zaprosiła więc oboje kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła się w dniu 23.10.2018. Członkowie Komisji (Tomasz Tyczyński – przewodniczący, Anna Spólna, Bartłomiej Kwasek oraz przedstawicielki związków zawodowych Wiesława Augustjańska i Małgorzata Wichowska) jednomyślnie rekomendowali Dyrektorowi Muzeum Literatury zatrudnienie pana Roberta Utkowskiego. Komisja uznała, że posiada on nie tylko odpowiednie kwalifikacje zapisane w warunkach konkursu, ale także duże doświadczenie, które będzie bardzo przydatne w nowoczesnych formach promocji i działań edukacyjnych prowadzonych w MWG.

Dyrektor Muzeum Literatury dr hab. Jarosław Klejnocki podjął decyzję o zatrudnieniu pana Roberta Utkowskiego w Muzeum Witolda Gombrowicza.


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP