Regulamin bezpieczeństwa dotyczący „Pikniku literackiego dla dzieci”
Oddział: , Dodano: 26 lipca 2020

Piknik literacki dla dzieci odbywa w ogrodzie na otwartej przestrzeni, teren ogrodu jest ogrodzony, dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń. Zapisanie się na warsztat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu bezpieczeństwa. Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza.

Miejsce, w którym odbywa się wydarzenie: ogród Muzeum Władysława Broniewskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie.

  1. Każdy uczestnik Pikniku jest zobowiązany do zdezynfekowania rąk przed wejściem na teren wydarzenia środkami zapewnionymi przez Organizatora
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania pomiaru temperatury uczestników za pomocą termometru bezdotykowego. W przypadku gdy: uczestnik nie wyrazi zgody na poddanie się pomiarowi temperatury lub podczas pomiaru temperatury u uczestnika zostanie stwierdzona podwyższona temperatura, uczestnik nie zostanie dopuszczony do udziału w wydarzeniu.
  3. Na jeden warsztat zapisujemy max. 6 dzieci
  4. Jednocześnie na terenie ogrodu może przebywać max. 12 dzieci (niektóre warsztaty odbywają się równolegle)
  5. Jednemu dziecku może towarzyszyć max. 2 opiekunów
  6. Prosimy o zapisywanie się na każdy warsztat osobno
  7. Uczestnik jest zobowiązany do zajmowania stref warsztatowych wyznaczonych przez organizatorów
  8. Uczestnicy są zobowiązani do opuszczenia terenu wydarzenia po zakończonym warsztacie, chyba że są zapisani na kolejny.
  9. Prosimy o przynoszenie własnych napojów
  10. Osoby dorosłe są zobowiązane do przyniesienia masek zasłaniających usta i nos, które mogą być potrzebne w niektórych sytuacjach oraz do założenia ich na wezwanie organizatora.

Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP