Ogłoszenie: Fortepian Calisia na sprzedaż
Oddział: , Dodano: 31 sierpnia 2017

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na sprzedaż fortepianu. Przedmiotem postępowania jest fortepian marki Calisia w kolorze czarnym, nr fabryczny 50477, rok produkcji ok. 1994, wyprodukowany w Kaliskiej Fabryce Fortepianów i Pianin, Kalisz, ul. Szopena 9.

Fortepian Calisia po długoletniej eksplantacji wymaga naprawy. Według opinii stroiciela wymienić należy pękniętą płytę, co wiąże się z wymianą młotków, mechanizmu młoteczkowo-figurowego, strun i kołków.

Ustalono cenę wywoławczą sprzedaży na kwotę: 500,00 zł (słownie: pięćset złotych) brutto.

Fortepian można oglądać w godzinach 8:oo-14:oo /od poniedziałku do piątku/ w Sali audiowizualnej Muzeum Literatury w Warszawie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. 22 635 96 52.

Odbiór (w tym zniesienie z 1 piętra muzeum bez windy) i transport fortepianu organizuje Kupujący we własnym zakresie i na własny koszt.

Materiały do pobrania:
– Postępowanie na sprzedaż fortepianu Calisia – pobierz