Na początek bardzo długiego weekendu: Monika Borzym
Oddział: , Dodano: 24 kwietnia 2018

Zapraszamy na koncert Moniki Borzym, która w najbliższą niedzielę wystąpi w Muzeum Witolda Gombrowicza. Artystka zaśpiewa standardy jazzowe, a towarzyszyć jej będą: Tomasz Krawczyk – gitara, Andrzej Święs – kontrabas.

MONIKA BORZYM jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a także wokalistyki jazzowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Studiowała także w Stanach Zjednoczonych (w John Jersey High School), była stypendystką University of Miami Frost School of Music.

Podczas Jazz Jamboree w 2009 roku została zaproszona przez Michała Urbaniaka do wspólnego koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej. Miała wtedy 19 lat. Brawurowy występ zachwycił publiczność, a międzynarodowa wytwórnia muzyczna zaproponowała jej pierwszy kontrakt.

Dotychczas nagrała cztery płyty: „Girl Talk” i „My Place” uzyskały status platynowych. „Back to the Garden” – trzeci krążek artystki, to nowe interpretacje piosenek kanadyjskiej legendy: Joni Mitchell. Płyta doceniona została przez krytyków muzycznych i fanów Joni na całym świecie. Czwarty album – „Jestem Przestrzeń” to wydana z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego płyta z kompozycjami młodego pianisty i kompozytora Mariusza Obijalskiego do tekstów Anny Świrszczyńskiej.

Wszystkich, którzy chcą posłuchać tej niezwykle utalentowanej wokalistki, zapraszamy do Muzeum Witolda Gombrowicza 29 kwietnia 2018 r. o godzinie 17.00.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli: zbiórka na przystanku Chrobrego/ Czysta (kier. Michałów) o godz. 16.20. Powrót po koncercie.


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP