Gombrowicz(a)rzeczy. Nietypowe wydarzenie we Wsoli
Oddział: , Dodano: 29 grudnia 2018

Gombrowicz(a)rzeczy. Nietypowe wydarzenie we Wsoli

Tym razem nocnik, a nie „Dziennik”, będzie jednym z głównych punktów wydarzenia w Muzeum Witolda Gombrowicza. 3 lutego (niedziela) Muzeum zaprasza na otwarcie rozszerzonej i zmienionej ekspozycji. Wśród nowych eksponatów jest także wanna Gombrowicza, w której… można będzie poczytać. Prezentacji tej nietypowej ekspozycji będzie towarzyszył równie nietypowy koncert PIAZZOLLA ELECTRO TANGO w wykonaniu SawarS Tango Project.

W skład zespołu wchodzą jedni z najlepszych polskich muzyków, laureaci wielu nagród w kraju i za granicą. Ich dotychczasowe różnorodne doświadczenia muzyczne znalazły wspólny grunt w aranżacjach utworów Astora Piazzolli. SawarS Tango Project wzbogaca je o elektronikę, otwierając tym samym tango na improwizację nowego typu. Na koncert we Wsoli grupa przygotowuje niespodziankę – muzyczną aranżację w duchu Gombrowicza i z wykorzystaniem jego głosu.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Na wydarzenie Muzeum W. Gombrowicza zaprasza 3 lutego, wyjątkowo o godz. 16.30. Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli autobusem, który odjedzie z przystanku Chrobrego/ Czysta (kier. Michałów) o godz. 15.30. Powrót po wydarzeniu, ok. 18.15.

SawarS Tango Project zagra w składzie:
Grzegorz Lalek – skrzypce, skrzypce elektryczne
Krzysztof Łochowicz – gitary
Mirosław Feldgebel – fortepian 
Sebastian Wypych – kontrabas, looper
oraz
Dj Lenar – looper, adapter, elektronika

foto: Maciej Bociański (Muzeum Literatury)


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP