Andrzej Pągowski w rozmowie z Justyną Dżbik-Kluge [wydarzenie odwołane!]
Oddział: , Dodano: 3 sierpnia 2020

Aktualizacja:

Szanowni Państwo, z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych jutrzejsze spotkanie z Andrzejem Pągowskim się nie odbędzie. Artysta z przyczyn osobistych jest zmuszony odwołać to wydarzenie. Ogromnie przepraszamy Państwa za tę sytuację i za wszelkie niedogodności z tym związane.

Z wyrazami szacunku
Zespół Muzeum Literatury

Zapraszamy do ogrodu Muzeum Broniewskiego na spotkanie z Andrzejem Pągowskim, artystą grafikiem, autorem ponad 1500 plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuk.

Rozmawiać będziemy o książce „Być jak Pągowski”. To nie tylko biografia genialnego artysty, ale przede wszystkim spotkanie przyjaciół. Opowieściom o plakatach, z których najbardziej znany jest Andrzej Pągowski, towarzyszą historie wykonanych przez niego okładek książek i płyt, ilustracji prasowych, scenografii teatralnych. Rozmowa, którą w książce prowadziła Dorota Wellman, dotyczy szeroko pojętej kultury, a także sztuki życia.

Podczas spotkania w ogrodzie z artystą rozmawiać będzie Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia Zet.

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia (wtorek) godz. 19:00 w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 na warszawskim Mokotowie.

mapa: https://goo.gl/maps/5gP7vK8xJ3UN7fRy7

Wstęp jest wolny, ale ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie „Pągowski”.

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu bezpieczeństwa. Czytaj: https://bit.ly/31acz1i

Zapraszamy serdecznie!

*********************************
„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP